Güncel Kampanyalar

GÜNCEL KAMPANYALAR

 

Ücretsiz Kargo Kampanyası: Sepet tutarınız 150 TL ve üzerinde ise kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir.

 

Kablo Koruyucu Aparat Kampanyası: Sepet tutarınız 100 TL ve üzeri ise ifitfix by SIRAZU Tekli Kapsül Kablo Koruyucu Aparata, 16.90 TL yerine 6.90 TL'ye sahip olabilirsiniz. Kampanya'dan yararlanabilmek için sepetinizde yer alan linke tıklayıp istediğiniz rengi sepetinize eklemeniz yeterlidir. Otomatik olarak 10 TL 'lik indirim sistem tarafından sepetinize uygulanacaktır. Kampanyaya dahil kablo koruyucu aparatları incelemek için hemen tıkla!

 

Kargo Ödeyen Ürünler Kampanyası:  Kargo ödeyen ürünlerden sepetinize eklediğinizde kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için sepetinizde en az 1 adet ürün bulunmalıdır. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Kargo ödeyen ürünleri incelemek için hemen tıkla!

 

Havale ile Ödeme Seçeneğinde %3 İndirim Kampanyası:  Havale ile ödeme seçeneğini seçerseniz sepette %3 indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir. 

 

Hediye ÇabukPara Kampanyası:  Cabukkitap.com üzerinden alışveriş yaptıkça ÇabukPara kazan, kazandıkça Cabukkitap.com alışverinde kullan.

 

Çabukkitap Avantaj Kart Kampanyası: Çabukkitap Avantaj Kart, sahiplerine her ay değişen oranlarda sitedeki indirimlere ek  indirim sağlıyor. Mayıs ayı boyunca ek %7 indirim avantajını kapmak için tek yapman gereken indirimi kodunu sepetine girmek. Avantajı kap!Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.