Güncel Kampanyalar

GÜNCEL KAMPANYALAR

 

Ücretsiz Kargo Kampanyası: Sepet tutarınız 100 TL ve üzerinde ise kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir.


Kablo Koruyucu Aparat Kampanyası: Sepet tutarınız 100 TL ve üzeri ise ifitfix by SIRAZU Tekli Kapsül Kablo Koruyucu Aparata, 16.90 TL yerine 6.90 TL'ye sahip olabilirsiniz. Kampanya'dan yararlanabilmek için sepetinizde yer alan linke tıklayıp istediğiniz rengi sepetinize eklemeniz yeterlidir. Otomatik olarak 10 TL 'lik indirim sistem tarafından sepetinize uygulanacaktır. 


Kargo Ödeyen Ürünler Kampanyası:  Kargo ödeyen ürünlerden sepetinize eklediğinizde kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza gönderilecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için sepetinizde en az 1 adet ürün bulunmalıdır. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. 


Havale ile Ödeme Seçeneğinde %3 İndirim Kampanyası:  Havale ile ödeme seçeneğini seçerseniz sepette %3 indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir. 


Hediye ÇabukPara Kampanyası:  Cabukkitap.com üzerinden alışveriş yaptıkça ÇabukPara kazan, kazandıkça Cabukkitap.com alışverinde kullan. Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.